Pozycjonowanie stron internetowych Opole

Pozycjonowanie stron internetowych to jedno z najważniejszych działań marketingowych. To dzięki pozycjonowaniu ruch na firmowej stronie www jest większy, co bezpośrednio przekłada się na większą sprzedaż produktów i usług. Dzięki pozycjonowaniu umacniamy też pozycję marki, jako lidera danej branży. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron dla firm z Opola.
Poznaj nas po efektach, nie obietnicach!

przebieg pozycjonowania strony internetowej

Na czym polega usługa pozycjonowania?

Pozycjonowanie strony internetowej jest procesem, który powoduje, że dana strona internetowa osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarkach po wpisaniu konkretnej frazy. Należy jednak przy tym pamiętać, że wszystkie czynności SEO powinny prowadzić do lepszego postrzegania naszej strony zarówno przez użytkowników, jak i wyszukiwarki. Właściwie wdrożone działania SEO pozwolą podnieść pozycje, a także użyteczność serwisu z punktu widzenia użytkownika strony.

Pozycjonowanie lokalne w Opolu

Dzięki pozycjonowaniu firmowej strony, możemy docierać ze swoją usługą lub produktem do jak największego grona potencjalnych klientów z Opola. W dzisiejszych czasach pozycjonowanie lokalne zyskuje na znaczeniu, ponieważ Google domyślnie opiera wyszukiwania na lokalizacji użytkownika. W ramach usługi zakładamy również wizytówkę w usłudze Google Moja firma.
Nie masz jeszcze strony lub obecna nie spełnia dzisiejszych standardów? Zamów u nas nową stronę w atrakcyjnej cenie!

Cennik pozycjonowania w Opolu

Usługa pozycjonowania dla każdej strony wyceniana jest w naszej firmie indywidualnie. W ramach wyceny przygotowujemy listę słów kluczowych, których pozycjonowanie będzie najbardziej opłacalne, czyli dostarczy wartościowy ruch na stronę internetową klienta. Cena jest uzależniona przede wszystkim od konkurencyjności w branży, a także obecnego stanu i historii strony i domeny internetowej. PAMIĘTAJ: U nas płacisz tylko za wyniki w TOP 10, nie obietnice!

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na pozycjonowanie strony:
- Większy ruch na witrynie – to najskuteczniejsza metoda na pozyskanie ruchu z wyszukiwarek,
- Precyzyjne dotarcie do klienta – poprzez bazowanie na słowach kluczowych,
- Lepsza rozpoznawalność – topowe pozycje pozwolą stronie zaistnieć w świadomości klientów,
- Budowa pozytywnego wizerunku – większa wiarygodność witryny.

Jak wygląda pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google?

Pozycjonowanie stron wykorzystuje potencjał wyszukiwarki Google, z której każdego dnia korzystają miliony internautów. To złożone działania polegające na uzyskaniu przez pozycjonowaną stronę jak najwyższej pozycji w wynikach wyświetlanych w wyszukiwarce dla konkretnych słów kluczowych. Dobra pozycja to lepsza widoczność, a lepsza widoczność to więcej osób wchodzących na witrynę. Jak wygląda proces pozycjonowania? Jeżeli chcesz dotrzeć na szczyt, sprawdź teraz!

Prace on-site

Sukces pozycjonowania strony zależy od jej właściwej optymalizacji. Właśnie dlatego usługę rozpoczyna się od audytu SEO oraz od wdrożenia zmian na stronie. Optymalizacja strony, która zalicza się do prac on-site, czyli na stronie, jest bardzo istotnym krokiem. To działania prowadzone po to, aby przygotować ją do skutecznej promocji przez pozycjonowanie. Podczas wprowadzania zmian pod uwagę bierze się następujące czynniki: kod strony, struktura strony, linkowanie wewnętrzne, hierarchia nagłówków, liczba i rozmieszczenie słów kluczowych, user experience, responsywność strony, szybkość ładowania witryny.

Prace off-site

Z kolei prace off-site, czyli poza promowaną stroną, w uproszczeniu odnoszą się do zdobywania linków przychodzących oraz budowania popularności, np. w social mediach. Im więcej wartościowych odnośników kieruje na daną stronę, czy wzmianek w sieciach społęcznościowych, tym jest ona bardziej widoczna. Backlinki wciąż są ważnym wskaźnikiem rankingowym algorytmów wyszukiwarki Google. Jednak link linkowi nierówny, najlepsze wyniki pozycjonowania można uzyskać tylko wtedy, gdy linki przychodzące prowadzą z wartościowych domen.

wyniki organiczne dla frazy pozycjonowanie Opole
1

Link building

Z pozycjonowaniem nierozerwalnie związany jest link building, czyli zdobywane linków. To proces polegający na umieszczaniu linków – odsyłaczy do promowanej strony na innych stronach www. Mogą one pochodzić z różnych witryn internetowych, na przykład serwisów tematycznych, blogów, katalogów, mediów społecznościowych. Wartościowy profil linków przychodzących – zróżnicowanych, z często odwiedzanych, powiązanych tematycznie stron internetowych jest podstawą w dążeniu do jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google.

2

Content marketing

Content (ang. treść) to słowo niezwykle istotne w procesie pozycjonowania stron. Content marketing, czyli marketing treści polega na publikowaniu w sieci wartościowych materiałów, które odnoszą się do promowanej strony. Na unikalny content marketing składają się między innymi: blogi firmowe, poradniki, infografiki, wywiady, szkolenia online, opisy i testy produktów. Rzetelna, przydatna treść, bez nachalnych reklam buduje wiarygodność firmy i pozwala na zdobycie lojalnych klientów, a przy tym na podwyższenie pozycji strony w Google.

3

Social media

Media społecznościowe odgrywają istotną rolę nie tylko w komunikacji firma – klient, ale również w pozycjonowaniu stron internetowych. Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter czy LinkedIn poszerzają zasięg publikowanych treści, a przy tym wspierają zaangażowanie obserwatorów. Systematyczne umieszczanie interesujących wpisów w serwisach społecznościowych, które prowadzą do promowanej strony www, jest jednym z efektywniejszych sposobów na zdobycie cennych linków, które dzień po dniu będą podwyższały pozycję strony w Google.

4

Zaplecza SEO

Do pozyskiwania wartościowych linków wykorzystuje się również zaplecza SEO, czyli zaplecza pozycjonerskie. Zaplecze SEO najczęściej ma formę bloga z artykułami, czy landing page'ów tworzonych na konkretne słowa kluczowe. W szerszej definicji zapleczem SEO nazywa się zbiór prowadzących do promowanej strony linków zewnętrznych, czyli odnosi się ono do wszystkich zasobów, które powiązane są z reklamowaną stroną internetową, między innymi do komentarzy na blogach, forach, social media, katalogów, innych zapleczy.

Efekty pozycjonowania

Poprzez prawidłowo realizowane pozycjonowanie strony można uzyskać dobrze widoczną pozycję promowanej witryny, a także szereg korzyści, które są z tym związane. Strona obecna w TOP10, czyli w pierwszej dziesiątce adresów w wyszukiwarce jest znacznie częściej odwiedzana przez internautów, co przekłada się na większą konwersję, na przykład dokonanie na niej zakupu, rejestrację konta. Najważniejsze efekty pozycjonowania to: dobra rozpoznawalność, lepszy wizerunek, wyższa konkurencyjność, większa sprzedaż i zyski.

Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania nie są powiązane wyłącznie z podjętymi działaniami seo – duże znaczenie mają zmiany w algorytmie wyszukiwarki. Właśnie dlatego trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania. W większości przypadków pozytywne rezultaty można zauważyć po około 3 miesiącach od momentu rozpoczęcia usługi pozycjonowania. Warto też pamiętać, że pozycjonowanie strony powinno być procesem ciągłym.

pozycjonowanie stron

Jak skutecznie pozycjonować stronę?

Pozycjonowanie jest procesem, dlatego działania prowadzi się kompleksowo, a efekty często są widoczne po dłuższym czasie, żeby maksymalnie skrócić ten czas najlepiej zwrócić się po pomoc do profesjonalistów. Nasi specjaliści od SEO kompleksowo zajmą się poprawą jakości Państwa strony oraz podniosą jej pozycję w wyszukiwarce.

Ze względu na duże zróżnicowanie branż, i co za tym idzie nakładów niezbędnych do promowania różnych stron, zawsze przygotowujemy indywidualną wycenę pozycjonowania dla każdego klienta. U nas płacisz tylko za wyniki, nie obietnice!

Kontakt

TEL: 501 645 983
Email: poczta@2rstudio.pl

2R Studio Rafał Pałgan
Biuro: ul. Sosnkowskiego 40-42, lok. 121, 45-273 Opole
* w celu umówienia spotkania proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.