Specjalista SEO - freelancer SEO
Rafał Pałgan

Witaj na mojej stronie! Nazywam się Rafał Pałgan, jestem doświadczonym specjalistą SEO i zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych. Moje usługi to skuteczne pozycjonowanie stron w atrakcyjnej cenie oraz gwarancja bezpieczeństwa Twojej strony lub sklepu internetowego. Jeśli szukasz freelancera - specjalisty SEO, który zwiększy widoczność Twojego biznesu w internecie, to zapraszam do współpracy. Poznaj mnie po efektach, nie obietnicach!

proces pozycjonowania strony internetowej

Czym jest pozycjonowanie stron www (SEO)?

Pozycjonowanie, popularnie nazywane także SEO (ang. search engine optimization), to zbiór czynności, których celem jest poprawa pozycji strony w popularnych wyszukiwarkach. Stosując odpowiednie zabiegi, można zwiększyć atrakcyjność witryny w oczach wyszukiwarki, a tym samym sprawić, że po wpisaniu hasła sugerującego zainteresowanie danym produktem czy usługą, strona określonej firmy pojawi się jako jedna z pierwszych sugestii.

Jaką rolę w promocji marki odgrywa pozycjonowanie?

Dlaczego warto zapewnić stronie silną pozycję w wynikach wyszukiwania? Okazuje się, że większość klientów poszukując nowych produktów, szuka informacji w sieci. Jeśli strona internetowa nie wyświetla się jako jedna z pierwszych, najczęściej jest pomijana i nie wzbudza zainteresowania. Dobra pozycja w wyszukiwarce to większy ruch na stronie, a w konsekwencji zwiększona sprzedaż, lepsza renoma oraz znacznie silniejsza pozycja marki na rynku.

Usługa pozycjonowania - jak pracuję?

Pozycjonowanie stron www to złożony proces, który oprócz wdrożenia koniecznych zmian na stronie klienta, czy działań związaych z szeroko pojętym budowaniem autorytetu strony w sieci, często wymaga po prostu czasu. Można jednak wyróżnić poszczególne etapy pozycjonowania, których możesz się spodziewać podejmując ze mną współpracę. Na usługę pozycjonowania składają się działania, które można podzielić na trzy główne grupy: prace on-site, prace off-site, analityka i raporty.

wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce google
1

Etap 1 - Audyt strony, analiza konkurencji

W pierwszej kolejności przeprowadzam audyt strony klienta, którego celem jest zbadanie obecnej kondycji strony pod względem seo na wcześniej uzgodnione słowa kluczowe. Sprawdzę Twój serwis od strony technicznej, zbadam m.in. kod, adresy URL, metatagi, strukturę treści, linkowanie wewnętrzne, schemat nawigacji, szybkość działania, obecny profil linków przychodzących, widoczność w social mediach. Przeprowadzę również analizę stron konkurencji.

2

Etap 2 - Prace on-site

W ramach kolejnego etapu wykonam optymalizację serwisu, mając na uwadze wytyczne Google w temacie SEO. Usunę błędy na stronie, poprawię szybkość jej ładowania, wdrożę przyjazne adresy url, wykonam przekierowania 301, linkowanie wewnętrzne, zadbam o integrację z profilami social media. Niezbędna zapewne też będzie optymalizacja contentu strony (treści zdjęcia) - w tej kwestii liczę na aktywność klienta. Zwrócę uwagę na właściwe użycie słów kluczowych w treści i w nagłówkach, ustawię metatagi.

3

Etap 3 - Prace off-site

Równocześnie z działaniami on-site, wdrażam działania off-site, które polegają na zwiększaniu popularności i autorytetu strony w Internecie. Wiąże się to z pozyskiwaniem wysokiej jakości linków prowadzących do pozycjonowanej domeny, a także zadbaniem o aktywność w social mediach. Zakładam też oraz optymalizuję i prowadzę wizytówkę w Google Moja Firma. W ramach usługi często zakładam nowe strony związane ze słowami kluczowymi, żeby jeszcze bardziej zwiększyć widoczność Państwa firmy, a przy okazji depozycjonować konkurencję.

4

Etap 4 - Analityka i raportowanie

Na bieżąco monitoruję, analizuję, wyciągam wnioski i wprowadzam korekty do procesu pozycjonowania. Niezależnie od wcześniejszych ustaleń i zapisów w umowie, w każdej chwili możemy zmienić lub dodać nowe słowa kluczowe, jeśli będzie to korzystne dla klienta. Na koniec każdego miesiąca przesyłam też wybrane raporty z google analytics, udostępniam też platformę do codziennego sprawdzania pozycji na pozycjonowane słowa kluczowe.

pozycjonowanie stron internetowych

Jak profesjonalnie wypozycjonować stronę?

Jeśli strona ma stać się atrakcyjniejsza dla wyszukiwarek, a tym samym przyciągnąć większą ilość klientów, najlepiej zwrócić się po pomoc do profesjonalistów. Jako specjalista SEO kompleksowo zajmę się poprawą jakości Państwa strony oraz podniosę jej pozycję w rankingu wyszukiwarek.

Zawsze dbam o bezpieczeństwo stron klientów, nie stosuję praktyk spamerskich.

Kontakt

TEL: 501 645 983
poczta@2rstudio.pl

45-061 Opole, ul. Katowicka 55 lokal 4.11
98-300 Wieluń, ul. Targowa 2
* w celu umówienia spotkania proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.