Strony internetowe - Toruń

Tworzymy strony internetowe dla klientów z Torunia i okolic. Projektujemy strony internetowe www, a także zajmujemy się marketingiem online w taki sposób, aby efektywnie wspierać cele biznesowe naszych klientów. Tworzymy strony dostosowane do wszystkich typów urządzeń, z prostym w obsłudze systemem edycji zawartości strony. Od wielu lat naszym priorytetem jest dostarczanie klientom projektów o najlepszym stosunku ceny do jakości.

tworzenie stron www

O nas

Witamy, jesteśmy 2R Studio, mały zespół pasjonatów stron internetowych, który od 2012 roku zajmuje się tworzeniem stron internetowych dla klientów biznesowych oraz osób indywidulalnych. Wszystkie wykonywane projekty skutecznie podążają za rozwijającą się technologią projektowania stron www, najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym, innowacyjnymi funkcjonalnościami edycyjnymi tworzonego serwisu. korzystamy wyłącznie z wiodących i efektywnych narzędzi, które pozwalają na projektowanie wysokiej jakości stron internetowych, wyposażonych w rozwiązania wymagane przez klienta.

Jak pracujemy

Dbamy o to by każda z naszych stron była unikalna i niepowtarzalna. Tworzymy strony dopasowane do potrzeb Klienta oraz do budżetu, który chce przeznaczyć na wykonanie strony. Mamy na uwadze wskazówki zleceniodawcy, dokonujemy wszelkich starań, by był usatysfakcjonowany ze współpracy z nami. Dbamy o swoich Klientów i na bieżąco kontrolujemy efektywność i bezpieczeństwo strony. Optymalizujemy ją, tak by wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Rozwijamy nasze umiejętności i ciągle wzbogacamy naszą wiedzą o różne nowinki techniczne, tak by wykonywać swoją pracę jak najlepiej i aby czerpać satysfakcję z zadowolenia Klientów.

tworzenie stron

Potrzebujesz stronę internetową?

Świetnie trafiłeś! Oferujemy wysokiej jakości strony internetowe w dobrej cenie. Zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia naszego portfolio dostępnego na stronie. Najnowsze realizacje możesz zobaczyć również na naszej stronie na facebook'u. Nie zwklekaj, im szybciej będziesz miał swoją stronę, tym większe szanse na osiągniecie sukcesu i celów biznesowych. Skontaktuj się z nami już dziś. Pracujemy zdalnie dla firm z całej Polski i świata, w tym również, oczywiście, dla klientów z Torunia.

Kontakt

TELEFON
501 645 983
EMAIL
poczta@2rstudio.pl