Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych nie bez powodu uznawane jest obecnie za jedno z najważniejszych działań marketingowych. To dzięki niemu ruch na firmowej witrynie jest większy, a pozycja marki silniejsza.

Na skuteczne pozycjonowanie stron www składają się 3 podstawowe elementy:
- dobór słów kluczowych
- optymalizacja serwisu - SEO
- budowanie popularności serwisu w Internecie

etapy pozycjonowania strony internetowej

Czym jest pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie, popularnie nazywane także SEO (ang. search engine optimization), to zbiór czynności, których celem jest poprawa pozycji strony w popularnych wyszukiwarkach. Stosując odpowiednie zabiegi, można zwiększyć atrakcyjność witryny w oczach wyszukiwarki, a tym samym sprawić, że po wpisaniu hasła sugerującego zainteresowanie danym produktem czy usługą, strona określonej firmy pojawi się jako jedna z pierwszych sugestii.

Jaką rolę w promocji marki odgrywa pozycjonowanie?

Dlaczego warto zapewnić stronie silną pozycję w wynikach wyszukiwania? Okazuje się, że większość klientów poszukując nowych produktów, szuka informacji w sieci. Jeśli witryna nie wyświetla się jako jedna z pierwszych, najczęściej jest pomijana i nie wzbudza zainteresowania. Dobra pozycja w wyszukiwarce to większy ruch na stronie, a w konsekwencji zwiększona sprzedaż, lepsza renoma oraz znacznie silniejsza pozycja marki na rynku.

pozycjonowanie stron internetowych

Jak profesjonalnie wypozycjonować stronę?

Jeśli strona ma stać się atrakcyjniejsza dla wyszukiwarek, a tym samym przyciągnąć większą ilość klientów, najlepiej zwrócić się po pomoc do profesjonalistów. Nasi specjaliści od SEO kompleksowo zajmą się poprawą jakości Państwa strony oraz podniosą jej pozycję w rankingu wyszukiwarek.

Ze względu na duże zróżnicowanie branż, i co za tym idzie nakładów niezbędnych do promowania różnych stron, zawsze przygotowujemy indywidualną wycenę pozycjonowania dla każdego klienta.

Kontakt

TEL: 501 645 983
poczta@2rstudio.pl

45-061 Opole
ul. Katowicka 55 lokal 4.11

98-300 Wieluń
ul. Targowa 2