Tanie pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie jest procesem czasochłonnym i niestety często również kosztownym. Celem pozycjonowania jest uzyskanie najlepszej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania na wybrane i ustalone z klientem słowa kluczowe. Staramy się świadczyć nasze usługi w przystępnych cenach, jednak w dzisiejszych czasach nie można dobrego i skutecznego pozycjonowania wykonać bardzo tanio.
Jednak u nas masz zawsze pewność, że zapłacisz za efekty, a nie obietnice!

przebieg pozycjonowania strony internetowej

Na czym polega usługa pozycjonowania?

Pozycjonowanie strony internetowej jest procesem, dzięki któremu, pozycjonowana strona internetowa osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarkach (najczęściej Google) po wpisaniu konkretnej frazy (słowa kluczowego). Należy jednak przy tym pamiętać, że czynności związane z pozycjonowaniem powinny prowadzić do lepszego postrzegania naszej strony zarówno przez użytkowników, jak i algorytm wyszukiwarki. Właściwie wdrożone działania pozwolą podnieść pozycje, a także użyteczność serwisu z punktu widzenia użytkownika strony. Więcej informacji o pozycjonowaniu stron.

Cennik pozycjonowania - czyli, czy pozycjonowanie może być tanie?

Koszt pozycjonowania stron internetowych jest uzależniony m.in. od konkurencyjności branży oraz założonego zasięgu (pozycjonowanie lokalne jest tańsze, niż ogólnopolskie). Cena za usługę pozycjonowania zwykle wynosi od kilkuset złotych do kilku tysięcy miesięcznie. Jednak przy pozycjonowaniu lokalnych usług w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców koszt pozycjonowania jednej frazy rzadko przekracza 100zł miesięcznie.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na pozycjonowanie strony:
- Większy ruch na witrynie – to najskuteczniejsza metoda na pozyskanie ruchu z wyszukiwarek,
- Precyzyjne dotarcie do klienta – poprzez bazowanie na słowach kluczowych,
- Lepsza rozpoznawalność – topowe pozycje pozwolą stronie zaistnieć w świadomości klientów,
- Budowa pozytywnego wizerunku – większa wiarygodność witryny.

Efekty pozycjonowania

Poprzez prawidłowo realizowane pozycjonowanie strony można uzyskać dobrze widoczną pozycję promowanej witryny, a także szereg korzyści, które są z tym związane. Strona obecna w TOP10, czyli w pierwszej dziesiątce adresów w wyszukiwarce jest znacznie częściej odwiedzana przez internautów, co przekłada się na większą konwersję, na przykład dokonanie na niej zakupu, rejestrację konta. Najważniejsze efekty pozycjonowania to: dobra rozpoznawalność, lepszy wizerunek, wyższa konkurencyjność, większa sprzedaż i zyski.

Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania nie są powiązane wyłącznie z podjętymi działaniami seo – duże znaczenie mają zmiany w algorytmie wyszukiwarki. Właśnie dlatego trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania. W większości przypadków pozytywne rezultaty można zauważyć po około 3 miesiącach od momentu rozpoczęcia usługi pozycjonowania. Warto też pamiętać, że pozycjonowanie strony powinno być procesem ciągłym.

tanie pozycjonowanie stron w 2R Studio

Kontakt

TELEFON
501 645 983
EMAIL
poczta@2rstudio.pl

45-061 Opole, ul. Katowicka 55 lokal 4.11
* w celu umówienia spotkania proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.