Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych www to obecnie jedno z najważniejszych działań marketingowych. To dzięki usłudze pozycjonowania - SEO, ruch na firmowej stronie internetowej jest większy, co powoduje, że możemy dotrzeć z produktem lub usługą do szerokiego grona potencjalnych klientów z Warszawy. Dzięki pozycjonowaniu budujemy też pozycję firmy, jako lidera swojej branży.

przebieg pozycjonowania strony internetowej

Pozycjonowanie stron www - czym właściwie jest?

Pozycjonowanie strony internetowej www jest procesem, który powoduje, że dana strona internetowa osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarkach po wpisaniu konkretnych słów kluczowych. Należy pamiętać, że wszystkie czynności związane z pozycjonowaniem powinny prowadzić do lepszego postrzegania naszej strony zarówno przez użytkowników jak i wyszukiwarki. Dobrze wdrożone działania SEO pozwolą podnieść pozycje, a tym samym zwiekszyć wartościowy ruch na stronie oraz rozpoznawalność marki. Więcej informacji o pozycjonowaniu stron.

Pozycjonowanie lokalne w Warszawie

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie lokalne zyskuje na znaczeniu, ponieważ algorytm Google domyślnie dobiera wyniki wyszukiwania do lokalizacji użytkownika. Dlatego tak ważna jest usługa pozycjonowania lokalnego w Warszawie. W ramach usługi bezpłatnie zakładamy również profil w Google Moja Firma, konfigurujemy i optymalizujemy firmową wizytówkę, a także dodajemy firmę do mapy google.

Stabilny i bezpieczny wzrost pozycji w wyszukiwarce Google

Wyszukiwarka internetowa google.pl od wielu lat jest w Polsce, a tym samym i w Warszawie, głównym miejscem w Internecie, od którego internauci rozpoczynają wyszukiwanie informacji o produktach i usługach. Pozycjonowanie zawsze zaczynamy od audytu witryny, analizy konkurencji, i opracowania strategii. To pierwszy krok w kierunku zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki. Stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne metody, generujące wartościowy ruch na stronie.

Szkolenia i konsultacje SEO

Wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania to gwarancja stałego i stabilnego wzrostu ruchu na stronie. Jednak tylko doświadczeni specjaliści wiedzą, jak uzyskać dobre pozycje dla strony internetowej oraz uniknąć kar od Google. Powierz nam pozycjonowanie Twojej strony - robimy to z sukcesami od 8 lat, lub skorzystaj z naszej pomocy, jeśli masz czas i chęci do samodzielnego pozycjonowania własnej strony. Pozycjonowanie to nie jest wiedza tajemna, ale najważniejsze w tej branży jest doświadczenie zdobyte na wielu różnorodnych projektach.

Cennik - ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Usługa pozycjonowania dla każdej strony wyceniana jest przez nas indywidualnie. W ramach wyceny ustalamy współnie z klientem listę słów kluczowych, których pozycjonowanie będzie najbardziej korzystne i opłacalne. Cena jest uzależniona przede wszystkim od ilości i jakości konkurencyjnych stron w branży, a także obecnego stanu i historii strony i domeny internetowej klienta. PAMIĘTAJ: U nas płacisz tylko za wyniki w TOP 10, nie obietnice!

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Rzecz wydawałoby się banalna - stronę warto pozycjonować przede wszystkim dlatego, by osoby do których strona jest kierowana mogły ją odnaleźć w wyszukiwarce. Optymalizacja strony i wszystkie związane z tym działania są tak ważne, ponieważ poprawiają widoczność witryny w Internecie, poprawiają też jej rozpoznawalność (a to wpływa korzystnie na prowadzony biznes i finanse). Pozycjonowanie zwiększa też wiarygodność działań i pozwala dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców, a wysoka pozycja w wyszukiwarce daje przewagę nad konkurencją.

Jak wygląda pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie stron internetowych to cały szereg działań mających na celu umieszczenie strony www jak najwyżej w bezpłatnych, tzw. organicznych, wynikach wyszukiwania Google, a tym samym zwiększenie ruchu w witrynie. Prace dzielą się na dwa obszary: on-site (optymalizacja techniczna strony, w tym optymalizacja seo) i off-site (do strony muszą prowadzić dobrej jakości odnośniki z innych stron czy serwisów social media). Strona osiągnie wysokie wyniki w wyszukiwarkach jedynie wtedy, kiedy w udany sposób połączy się te dwa obszary.

Prace on-site

Czyli działania odbywające się w obrębie strony internetowej. Opierają się one na optymalizacji wymagań technicznych, a także znajdujących się w obrębie strony treści. Chodzi tu na przykład o czynności związane z przyspieszeniem prędkości ładowania strony, o pracę nad prawidłową hierarchią nagłówków HTML. Jest to również analiza słów kluczowych i struktury semantycznej strony. Prace on-site to optymalizacja zarówno pod użytkowników, jak i wyszukiwarki, na którą ma się pełny wpływ.

Prace off-site

Są one pracami, które odpowiadają za pozycjonowanie serwisu, ale odbywają się poza obrębem witryny. Z racji tego bardzo często nie ma się nad nimi pełnej kontroli. Są jednak czynnikami, które bierze pod uwagę algorytm Google w czasie wartościowania stron i określania ich pozycji. Poniżej opiszemy cztery najważniejsze obszary działań off-site.

wyniki organiczne dla frazy pozycjonowanie warszawa
1

Link building

Czyli pozyskiwanie odnośników do serwisu w różnorodnej formie. Mogą się one znaleźć w takich miejscach jak: blogi (wpisy gościnne), fora (treści postów, stopka), banery, własne strony firmowe, logotyp o współpracy, katalogi, serwisy ogłoszeniowe. Nie wszystkie z pozyskanych linków będą jednakowo skuteczne. Dobrze też skupić się na pozyskiwaniu odnośników z domen wysokiej jakości. Podnieść to może pozycję w Google, a jednocześnie pomoże budować rozpoznawalność i renomę marki. Kiedyś liczyła się ilość odnośników do strony, teraz liczy się ich jakość.

2

Content marketing

Skutecznym sposobem na pozyskanie wartościowych linków do strony staje się tworzenie dobrze zoptymalizowanych, unikalnych oraz interesujących treści, które zostaną zauważone i będą chętnie udostępniane przez innych użytkowników. Tego rodzaju "content" powinien być ciekawy, ma przynosić nowe rozwiązania czy też dostarczać wiedzę albo rozrywkę. Pozyska się wtedy linki od użytkowników polecających dane treści w sieci, ale będzie to także świetne działanie wizerunkowe i szansa na zaistnienie w Internecie (czasem nawet w roli eksperta w dziedzinie).

3

Social media

Chodzi tu o dzielenie się treściami ze strony na różnego rodzaju mediach społecznościowych. Przy takich linkach robot Google raczej nie podąży za nimi, ale mogą one zwiększyć ruch na stronie i wpłynąć na zwiększenie rozpoznawalności marki. Sprawi to, że strona stanie się zauważalna dla szerszego grona odbiorców niż wcześniej. Linki z popularnych takich portali społecznościowych jak Facebook lub Twitter, to tzw. sygnały społecznościowe i nie są traktowane w taki sam sposób jak linki z innych źródeł.

4

Zaplecza SEO

Aby strona mogła osiągnąć jak najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania, warto stworzyć dla niej sieć branżowych portali internetowych, które będą wypełnione treściami dobrej jakości. Powinny być to działające niezależnie witryny, z silnymi domenami, zoptymalizowanymi treściami, a także mocnym profilem linkowym. Takie bazy do pozycjonowania mogą być np. forum dyskusyjnym, blogiem czy katalogiem. Dobrze też kiedy będą posiadać one swoje profile na social mediach.

Efekty pozycjonowania

Poprzez prawidłowo realizowane pozycjonowanie strony można uzyskać dobrze widoczne pozycje promowanej witryny, a co za tym idzie, szereg korzyści, które są z tym związane. Strona obecna w TOP10, czyli w pierwszej dziesiątce adresów w wyszukiwarce jest znacznie częściej odwiedzana przez internautów, co przekłada się na większą konwersję, na przykład dokonanie na niej zakupu, rejestrację konta. Najważniejsze efekty pozycjonowania to: dobra rozpoznawalność, lepszy wizerunek, wyższa konkurencyjność, większa sprzedaż i zyski.

Jak będę monitorował efekty pozycjonowania przez 2R Studio?

Przydzielimy Pańtwu dostęp do dedykowanego zewnętrznego narzędzia, które codziennie i rzetelnie sprawdza pozycję strony w wyszukiwarce google na pozycjonowane słowa kluczowe. Narzędzie posiada aplikację internetową oraz wersję mobilną, dzięki którym codzienny monitoring pozycji w Google jest dostępny w każdej chwili.

Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne na Warszawę?

Ze względu na duże zróżnicowanie branż, i co za tym idzie nakładów niezbędnych do pozycjonowania strony, zawsze przygotowujemy indywidualną wycenę pozycjonowania dla każdego klienta. W większości wypadków rozliczamy się za wyniki. Warto mieć świadomość, że jeśli zależy nam na jednej z mocno konkurencyjnych fraz, lub kiedy chcemy pozycjonować stronę internetową w dużym mieście, jakim jest Warszawa, wycena pozycjonowania będzie stosunkowo wysoka.

Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania nie są powiązane wyłącznie z podjętymi działaniami SEO – duże znaczenie mają zmiany w algorytmie wyszukiwarki. Właśnie dlatego trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania. W większości przypadków satysfakcjonujące rezultaty można zauważyć po około dwóch lub trzech miesiącach od momentu rozpoczęcia usługi pozycjonowania.

pozycjonowanie lokalne warszawa

Jak skutecznie pozycjonować stronę w Warszawie?

Najlepiej z pomocą 2R Studio! Nasz specjalista od SEO kompleksowo zajmie się poprawą jakości Państwa strony oraz podniesie jej pozycję w wyszukiwarce. Pozycjonowanie jest procesem złożonym, dlatego działania prowadzimy kompleksowo. Nie jesteśmy z Warszawy, ale pracujemy zdalnie dla klientów w całej Polsce. Przy większych projektach nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy umówili się na spotkanie w Warszawie w celu omówienia strategii pozycjonowania.